KONST / Litografier / Färglitografier 8474062
nr 847 4062
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Färglitografier, 2 st, Ulf Hinders (f. 1950), numrerade och signerade, motivets mått: 31x44
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:32:02
16 sep